credit-card-1313763_960_720

מכשיר אשראי – מכשירים איכותיים לניהול העסק

בניהול מסחרי או בפתיחה של עסק חדש, כל מנהל עסק חייב לזכור כי הלקוחות כיום מעדיפים לשלם אך ורק באשראי והם אף אוהבים זאת ונושאים בכמה כרטיסים במקביל, ולראיה העובדה כי מרבית הקניות של לקוחות כיום נעשים באמצעות כרטיסי אשראי ובאמצעות קניות בגלישה ברשת. עולם התשלום במזומן הולך ונעלם, ואין צורך להתרוצץ מהיכן למשוך מזומנים, לכן מכשיר אשראי הוא חלק בלתי נפרד מכל המערך הכללי של ניהול עסקים, ושל כלל השירותים העדכניים המוצעים לקונים.

כל בעל עסק רוצה שקונים רבים יותר יבחרו לקנות דווקא אצלו, שהשירות שיציע יהיה מושך ואטרקטיבי יותר, שמעגל הקונים רק ילך ויתרחב עם הזמן, לכן מכשיר אשראי נכנס לתמונה כהופך כל עסק לחנות חדשנית ועתידנית. אופנים שונים ומתחדשים בתחום הניהול יוצרים תמיכה רבה יותר לכל מי שנכנס אל עולם המסחר העכשווי, ובתוך כך קיים שירות של מכשיר אשראי. מגוון מכשירי אשראי הקיימים בשוק הסחר הוא עשיר ורב גוני ביותר. החל ממכשיר אשראי עבור סליקה המתבצעת בעסקים עם מחזור עסקי קטן, עסקים הפועלים מהבית, ועד לשירותי סליקה עם מכשיר אשראי בחברות העסקים הגדולות, הענפות והצומחות ביותר – מכשירי אשראי מאפשרים את השירות הטוב ביותר לכל לקוח.

לאחר שתצרו קשר עם ספקית האשראי ממנה תרצו לקבל מכשיר אשראי, תהליך ההתקשרות כולו יהיה מהיר ונוח, וכל אפשרויות הסליקה יתאפשרו עם ניכוי עמלה ועם הפקדה מהירה של תשלום העסקה לחשבון שלכם. אם אתם מתלבטים באיזה מכשיר אשראי לבחור, תוכלו להתייעץ בנושא באופן מפורט עם חברת האשראי וכן תוכלו גם לשכור מכשיר אשראי בטרם תחליטו לקנות כמה מהם. כל המסלולים האפשריים של קבלת תשלומים עם מכשירי אשראי קיימים בכל מכשיר סליקה, והם למעשה מתחדשים בכלת עת בקצב מהיר.

כאמצעי תשלום עתידני מכשיר אשראי הפך לגורם העיקרי בניהול בתי עסק, בניהול של חברות גדולות או ארגונים שונים. גם לעסקים ניידים קיים מגוון גדול של מכשירי אשראי איכותיים וניידים, היכולים להצמיח כל עסק בצורה משמעותית ביותר.  

gift-1420830_960_720

האם זה מסובך לבצע יצוא מישראל?

בשנים האחרונות, לאור ההתקדמות הרבה של עולם האינטרנט, ניתן לראות אנשים רבים אשר רוצים לעסוק בתחום של יצוא מישראל. יצוא מישראל למדינות אחרות, בפרט אם אלו פריטים שניתן להשיג רק בארץ, או פריטים בעבודת יד, יכול להביא רווחים מרשימים מאוד למייצא. יחד עם זאת, רבים חוששים מהמושג ייצוא ובכלל לא יודעים במה זה כרוך, ולכן מוותרים על הרעיון עוד לפני שהתחילו לחשוב עליו, אך זה לא תמיד כדאי. לעיתים רבות הרווחים שתוכלו להרוויח בעזרת יצוא מישראל שווים את כל מה שכרוך סביב הייצוא, ולכן חשוב שתדעו את הנתונים ותוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר.

בירוקרטיה רבה, אך אפשרית
סביב יצוא מישראל ישנה בירוקרטיה רבה שעליכם לעבור, לא רק בישראל, אלא גם במדינה אליה אתם מייבאים את המוצרים. לכן, אם אתם רוצים להתחיל לעסוק בייצוא כדאי שתפנו אל אנשים אשר מומחים בתחום ויוכלו להסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעבור בכדי לבצע פעילות כזו.
יחד עם זאת, שימו לב כי רוב הבירוקרטיה מתייחסת ליצוא בכמויות גדולות. אם אתם עוסקים בייצור של מוצרים שונים בעבודת יד, או סתם רוצים למכור אוספים ישנים שיש לכם לאנשים מחול דרך איביי או פלטפורמות דומות, אתם לא זקוקים לרישיון ייצוא או לעבור בירוקרטיה רבה ולרוב, כל מה שתצטרכו לבצע הוא משלוח של המוצר באמצעות הדואר או חברת משלוחים.

הקפידו על אריזה נכונה
בכל משלוח של מוצר מישראל, ולא משנה אם מדובר בכמות גדולה או במוצר בודד, חשוב מאוד להקפיד על אריזה נכונה של המוצר. אם תארזו את המוצר בצורה שאינה נכונה אתם עלולים להגיע למצב בו המוצר יגיע למדינת היעד בשלום וללא פגם. אם לא, תסתבכו במצבים של מוצרים המוחזרים אליכם, תלונות של לקוחות וכדומה, מה שעלול לפגום במוניטין שלכם ולגרום לקונים אחרים להתרחק מכם.

כמובן, הקפידו גם על שימוש בחברת שילוח מקצועית. חברה שכזו תהפוך את התהליך לפשוט וקל יותר ותסייע לכם לעקוב אחרי המשלוחים בצורה טובה ולדעת כי המוצרים נשלחים באופן מאובטח ושמור

steampunk-1636156_960_720

הלוואות – מנוף צמיחה לאדם הפשוט במרוצת הזמן

הלוואה היא בעצם לקיחת כסף מגוף מסוים והבטחה להחזיר אותו במועד מאוחר יותר, לרוב מגובה בריבית. אפשר להחזיר הכל בבת אחת עם הריבית שהצטברה או לפרוס את התשלומים של ההלוואה למשך כמה שנים כאשר כל חודש אנחנו מחזירים סכום נמוך יחסית, כזה שאנחנו יכולים לעמוד בו.

בשנים האחרונות אנחנו נתקלים בעליה בכמות האנשים הזקוקים להלוואות. אם לפני עשר ועשרים שנה רק מצוקה כלכלית חריפה הייתה דוחפת אותנו ללקיחת הלוואות, הרי שהיום אנחנו משתמשים בהלוואה גם כאשר אנחנו נמצאים בתקופה לחוצה זמנית בידיעה שנצא ממנה בקרוב ונוכל להחזיר את הכסף. כמו למשל, שנה אחרונה ללימודים, לרכב שישרת אותנו לעבודה החדשה שמצאנו או אפילו לטיול ארוך שבסיומו אנחנו חוזרים למקום העבודה שלנו וכך נוכל להבטיח את החזר ההלוואה. אז למה המילה הלוואה עדיין מפחידה אותנו?

בעבר, הלוואה הייתה מושג ששייכת לאלה שלא סוגרים את החודש, אלה שבקושי מפרנסים משפחות, פוטרו מהעבודה או כל מסלול חיים אחר שהביא אותם להכנס למינוס גדול מדי שאינם יכולים לצאת ממנו. הלוואה הייתה "המוצא האחרון". אך דברים השתנו עם השנים, עם הידיעה שכדי להרוויח הרבה כסף ולמצוא עבודה מכובדת אנחנו צריכים לעבור הרבה מאוד שלבים בדרך, שחלקם מרוקנים לנו את הכיס. ולכן, לא מפתיע כלל, שגם כאלה שהמינוס שלהם לא גדול במיוחד, וכאלה שנראה שיכלו להסתדר (בקושי) ללא הלוואה עדיין מתעקשים לקחת אותה ומבטיחים לעצמם שקט זמני כל הדרך למטרה.

עם זה לימודים, מכונית, טיול או דירה – אם אתם מרגישים שאתם צריכים הלוואה קטנה כדי לחזור ולעמוד על הרגליים, אל תחששו. זה לא אומר שהשתמשתם בקלף האחרון. אבל זה עדיין מחייב אתכם לשקול את צעדיכם בתבונה ובזהירות, לבחור את המסלול הנכון לכם ולזכור שהלוואות באה לתת לכם שקט זמני בלבד על מנת שתוכלו להתפתח ולמנף את עצמכם. ברגע שתיסגרו את המינוס עם הקריירה החדשה, התואר החדש או הדירה שתמיד חלמתם עליה, תוכלו להסתכל על ההלוואה בעיניים פחות שיפוטיות. אולי למרות הדעות הקדומות, הלוואות היא דווקא כלי מינוף לא רע בכלל?

כן, אבל עדיין לדעת איזה סוג של הלוואות אנחנו לוקחים ולא לשכוח שאנחנו מתחייבים לתקוה ארוכה, אז אם אכן לקחנו צריך לוודא לפני שיש לנו גב כלכלי כמו עבודה מסודרת לטווח הארוך.

credit-card-1591492_960_720

מכשיר אשראי נייד בהתאמה אישית

בחירת מכשיר אשראי נייד נדמית לעתים כפשוטה וקלה, אך בפועל מדובר במשימה שלא כדאי להקל בה ראש. מכשיר נוח לגביית אשראי מייעל את העבודה בעסק, וגורם לכם להשקיע פחות בלוגיסטיקה ויותר בעבודה בפועל. גביית כספים מלקוחות זה משהו שצריך לעשות, ולא משהו שלשמו מקימים עסק, מה שאומר שצריך להשקיע מינימום מאמץ בביצוע הפעולה. ישנם כמה צעדים פשוטים לוודא כי מכשיר אשראי נייד הנמצא ברשותכם מתאים לפעילותכם השוטפת.

ודאו כי יש קודן על המכשיר

על פי רוב, משמש הקודן להקלדת מספר האשראי של הלקוח. לקוחות רבים מגיעים עם כרטיסי אשראי עם פסים שחוקים, מה שאומר כי מכשיר שרק מגהץ, ולא מקליד, יהיה לכם לרועץ במקרה כזה. מכשיר אשראי נייד ובטוח הוא מעין מסופון עם אפשרות להקליד את מספר האשראי של הלקוח במידה והגיהוץ לא עובד.

ודאו כי אורך חיי הסוללה של המכשיר תקינים

מכשיר שייאלץ אתכם להסתובב עם סוללה שניה בתיק אינו המכשיר שהייתם רוצים בעבודה שלכם. לכן, ודאו כי מכשיר אשראי נייד אשר בבעלותכם מכיל זמן סוללה ארוך ויציב, כזה אשר מצדיק את אחזקתו השוטפת. לא כל מכשיר אשראי נייד מכיל זמן סוללה ארוך, מה שייאלץ אתכם להסתובב שלא לצורך עם עוד סוללה, פעולה שיכולתם להימנע ממנה אם צרכתם מכשיר אשראי נייד ללא באג זה.

ודאו כי המכשיר יכול לשמש גם בחסות החשיכה

ברבים מן המקרים תיאלצו לעבוד עם אשראי בלילה. מומלץ לוודא כי מקלדת המכשיר זוהרת ומאירה, כזו שמאפשרת לכם להקליד מספרי אשראי בלילה מאוחר. כך, למשל, בחברות אוטובוסים – הפקחים שמסתובבים עם מכשיר אשראי נייד כמו מסופון פיקוח – יזדקקו לצג ומקלדת עם אור כדי לוודא שהם לא טועים בעבודתם. הדבר נכון גם לדיילי שטח, ולכל מקרה של עבודה בה הגבייה של הכספים נעשית בלילה, ונעשית בשטח, ללא תאורה.

ודאו כי המכשיר מתאים לצרכיכם הלוגיסטיים

נכנס בתיק שלכם, לא תופס המון משקל, ידידותי, נוח להחזקה ועבודה שוטפת, ויעיל מבחינת ביצועים. מומלץ לבדוק מספר דגמים של מכשיר אשראי נייד עד למציאת זה המתאים לכם ביותר מבחינות אלו.

credit-card-1730085_960_720-1

קורא כרטיס מגנטי דרך הסלולר: נפלאות הטכנולוגיה מסייעות לגבות אשראי בקלות

מהו קורא כרטיס מגנטי? אמצעי גביית אשראי מהפכני מהטעם הפשוט: לא מדובר בפס גיהוץ, אלא באפליקציה קוראת כרטיסים מגנטיים בטלפון שלכם. כל מה שצריך הוא טלפון חכם וחיבור לאינטרנט במכשיר. באמצעות התנהלות זו, תוכלו לגבות את האשראי מהלקוחות שלכם ללא מכשירי גיהוץ וללא קופות רושמות. מה שכן מומלץ לעשות הוא לעבוד עם תוכנת מנהל לצורכי רישום הסליקות אשר עשיתם, אבל מעתה לא צריך לממשק תוכנות מנהל לפסי גיהוץ באמצעות הנדסת רשתות מסובכת ומסועפת.
המדריך להפיכת הליכי גביית האשראי לסופר יעילים
בשלב הראשון, יהיה עליכם להירשם, כמו כל לקוח סליקת אשראי אחר, כמנויים סולקי-אשראי בחברות האשראי. כמובן שזו בחירה שלכם לאן להירשם ולאן לא, ולא צריך לעבור דרך כל חברות האשראי, אבל כן לקחת בחשבון שהן קיימות, ועל כן, תצטרכו להודיע ללקוחות עם אלו כרטיסי אשראי אתם לא עובדים. לאחר שהחלטתם לאן להירשם, עליכם להוריד אפליקציה המכילה קורא כרטיס מגנטי. האפליקציה תקרא את כרטיס האשראי של הלקוח שלכם, ותבצע את הסליקה מול המסוף ללא צורך שמחשב הקופה שלכם יהיה מחובר לשרת כלשהו. החיים הרבה יותר קלים כאשר עובדים עם קורא כרטיס מגנטי דרך הסלולר, ללא צל צלו של ספק.
לקוחות מספרים על חווית הסליקה שלהם
לקוחות האפליקציה, שהם למעשה בעלי עסק המוכרים ציוד וידע באשראי, מספרים כמה יעילה העבודה בעסק מאז כניסת האפליקציה לטלפונים שבחנויותיהם. הלקוחות מדווחים כי אין יותר תקלות, נפילות שרתים וכד', והעניינים בגביית האשראי מתנהלים כמו שעון שווייצרי. אם עד כה האשראי הצריך המון לוגיסטיקה וטיפול בבלת"מים הקשורים לנפילת ציוד סליקת האשראי מבחינה רשתית, כעת, עם הטלפון שלכם העניינים הרבה יותר קלים ויעילים. על מנת להגביר עוד יותר את היעילות, מומלץ לחבר את החנות שלכם לאינטרנט אלחוטי ולחבר את הטלפונים שלכם אליו. ביצוע הסליקה דרך האינטרנט של חבילת הסלולר שלכם עשוי לעלות לכם בנתוני-חבילה רבים שיביאו לקץ החבילה החודשית והאטה בגלישה, כתגובה לכך. עם קורא כרטיס מגנטי מאפליקציה סלולרית, גביית האשראי היא הכי מהירה והכי יעילה שרק ניתן להעלות על הדעת.

binary-1327490_960_720

בחירת מערכות סליקה – כל המידע הנחוץ

כאשר אתם מגבשים את העסק החדש, אחד הנושאים החשובים ביותר לטיפול, אם לא ה- נושא, הוא בחירת מערכות סליקה אשר ישמשו אתכם בבית העסק. מערכות סליקה לא יכולות להיבחר כהרף עין "כי צריך". אלו מערכות שמחשבה ותכנון חייבים להיעשות לפני הקנייה שלהן. מדובר בקופות עם פסי גיהוץ, מסופונים, וגאדג'טים לסלולר שהעלות שלהם רבה מאד, והדבר האחרון שהייתם רוצים שיקרה הוא למצוא את עצמכם עם מכשיר או אפליקציית גבייה שאינכם יכולים לעשות בהם שימוש, או מוגבלים בפועלכם בהסתמכותכם עליהם.

עסקים המוכרים מלאי מול עסקים המוכרים טובין מופשט

כוונתנו היא לעסקים המוכרים סחורה פיזית אשר ניתן לחוש ולמשש, לעומת עסקים כמו בתי ספר, מרכזי השתלמות, שירותים פסיכולוגיים ומרכזי הדרכה שונים המספקים לקהלים שלהם בעיקר ידע ועזרה כזו או אחרת. ההבדל בין ערוצים הגבייה בעסקים הללו הוא תהומי: נכון שאין באמת נהלים לגבי "מה כל בית עסק צריך לעשות" אבל השתרשו נורמות חברתיות לפיהן מי שמספק טובין בדרך כלל יעבוד עם אשראי, ומי שמספק שירותים פסיכולוגיים או שירותי הדרכה ולימוד בדרך כלל יגבה את הכסף בדרכים אחרות כמו מזומן או הוראת קבע בבנק. יחד עם זאת, אנו סבורים כי גם עסקים כאלו חייבים יהיו להחזיק מערכות סליקה: לעולם לא ניתן לדעת מתי הם יצטרכו לגבות משהו באשראי, ולעתים זה עשוי להיות ערוץ הגבייה היחיד, וחבל להפסיד לקוח בשביל זה. מה שכן ניתן לומר הוא כי מערכות סליקה של עסקים המספקים מלאי פיזי חייבות להיות מערכות הרבה יותר מפותחות, משוכללות, מהירות ומדויקות, עם תכונות מיוחדות שיידונו בפרק שלפניכם.

עסקים הפועלים באשראי בעיקר יהיו חייבים להתבסס על מערכות סליקה ספציפיות לתחום עיסוקם

כך, למשל, חברת הסעות פרטית הגובה את הכסף באמצעות פקחים בשטח תזדקק למערכות סליקה שונות מאשר חנות פרונטלית, או בית עסק הגובה את כספו באמצעות פרטי אשראי בטלפון. חברות הסעות בדרך כלל יציידו את הפקחים שלהן במסופונים, כלומר במסכים קטנים עם פסי גיהוץ ומקלדות. המכשיר הוא אחיד, נייד ומספק גם תאורת לילה במקרי הצורך. לעומתו, בתי עסק פרונטליים או טלפוניים יזדקקו למכשירים נייחים וקבועים. במקרים מיוחדים, יכול גם העוסק הזעיר, למשל המורה הפרטי או השיפוצניק – להתקין במכשירו הסלולרי אפליקציה, להזין בה את מנוי ספק האשראי שלו ולגבות את הכסף דרכה.

isracard

מכשירי סליקה כרטיסי אשראי – לקנות את הטוב ביותר לעסק שלכם

כל פתיחה של עסק הינה מטלה מורכבת שאינה כלל פשוטה מבחינה כספית והן מהחינה ניהולית. ישנם פעולות רבות ומסועפות שיש לבצע ועליהן לקבל החלטות שונות, ובין היתר להחליט ולבחור אלו מכשירי סליקה כרטיסי אשראי לבחור ולקנות ועם איזו ספקית אשראי ליצור את הקשר העסקי עמה לאורך זמן, שאלות נוספות העולות בעת פתיחת עסקת הן למשל מהו סוג פעילות העסק, היכן העסק ממוקם וכמובן שאלות רלוונטיות לנושאי רכישת הציוד שיאפשר את תפקודו של העסק בצורה הטובה ביותר.

רכישת מכשירי סליקה כרטיסי אשראי חיוניים והכרחיים לכל סוג של עסק שהוא בעולם המודרני העכשווי, מדובר באחד הכלים העיקריים שיאפשרו למנהלי העסקים לנהל את החנות בצורה הנכונה ביותר. מכשירי סליקה כרטיסי אשראי אינם רק מאפשרים את הרישום הרגיל של חשבוניות או קבלות, אלא הם יוצרים כיום את כל הניהול הנכון ביותר לעסק- המעקב המפורט של ההוצאות וכן של ההכנסות תוך כדי יצירת המעקב האופטימאלי ביותר לניהול חנויות ומכירות של כל מוצר הקיים ומשווק ללקוחות.

העידן של היום עבר מודרניזציה רבה, ובתוך זאת נכנסו מכשירים רבים לשוק כגון קופות רושמות חדשניות, מסופי אשראי וכן מכשירי סליקה כרטיסי אשראי- כל זאת על מנת ליצור ללקוחות את האפשרות הנוחה ביותר עבורם לתשלומים כדבר אלמנטארי והכרחי בכל עסק קיים.

השאלה העיקרית היא מה יהיה עדיף יותר- האם לרכוש קופה רושמת בנוסף למכשירי סליקה או אולי לקנות מכשיר אחד בלעדי הכולל את שני המכשירים? בכל מקרה מכשירי סליקה כרטיסי אשראי צריכים לאפשר קבלה של תמונת מצב העסק בכל רגע בזמן אמת, עם מעקב קפדני ומפורט אחרי כל עסקה ועסקה שהתבצעה. נשאלת בנוסף השאלה האם כדאי לקנות מכשירי סליקה כרטיסי אשראי או אולי רצוי להשכיר אותם? עליכם יהיה לקבל לשם כך את הייעוץ והליווי האמין ביותר עם שירות שיהיה חלק מהותי ובלתי נפרד מליווי בית העסק בו תוכלו לקבל את כל המענה ואת כל הבירורים לשאלותיכם.  

ישנם המון חברות שמספקות שירותים אלו בשוק, והתחרותהיא טובה ומבורכת שהרי מובילה להורדת מחירים. הניסיון שלנו מעיד על כך שעדיף לפנות לחברה ותיקה עם ניסיון ומוניטין כמו ישראכרט לדוגמא שכן בכל הנוסע לסליקת אשראי היא המובילה בתחום.

mercedes-841465_960_720

הלוואות – לקחת הלוואה בכל סכום ולכל מטרה גם בשביל מרצדס חדשה

ההצעה האיכותית ואידיאלית ביותר של לקיחת הלוואות אינן תמיד תלויה בעצם ההחזר החודשי שיש

לעמוד בו, אלא הן תלויות ביכולת לקבל את הריבית הנמוכה ביותר, ואף לקבל ריביות שהן חסרות

משמעות לחלוטין. כיוון שיש לזכור כי הלוואות עם ריביות או עם עמלות יכולות לשנות את פני

התמונה כולה, וליצור מעמסה רבה יותר וכן לחץ כלכלי רב יותר, צריך יהיה לשים לב לפרט חשוב זה

ולא לחשוב כלל שזהו פרט שולי או חסר משמעות. גם ריבית בשינויים של כמה עשרות אחוזים תאלץ

כל לקוח להחזיר סכומים גבוהים יותר בהחזרים, וזאת בנוסף לכל תשלומי העמלות הרבות שיש

לשלם עם הלוואות, על כן יש ליצור קשר עם הבנק האיכותי ביותר שיציע לכם בדיוק את אותו מסלול

חלומי לקבלת הלוואות מכל סוג שהוא בדרך המשתלמת ביותר. גם אם בחרתם לקחת הלוואה

בסכום כסף רב מאד, אין למהר ולאשר הלוואות אלא לאחר קבלת הביטחון כי אתם מקבלים את

התנאים הטובים ביותר ואף מבינים במה הכול כרוך. כבעלי עסקים קטנים או אף כלקוחות פרטיים

מועדפים, אתם אף רשאים לקבל הלוואות ללא ריבית או הלוואות בריביות נמוכות במיוחד שכלל אין

מרגישים אותן מבחינה כספית. הלוואות אלו מיועדות לקדם את הלקוחות הפרטיים וכן לסייע לעסקים

קטנים לייצב את העסק הכלכלי שלהם ולהמשיך להחזיק אותם באופן יציב לאורך שנים רבות. כל

הלוואות שתבקשו נדרשות בכל מקרה לביטחונות רבים או לתכנית עסקית כללית המוכיחה את

הביטחונות האלו, וכל תופעה שהיא של בעיות פיננסיות, חובות עבר או חוסר יציבות של הלקוחות

יקשו באופן כללי על קבלת הלואה לא כל שכן על לקבל הלוואות בסכומים גבוהים מאד. התהליך של

הלוואות יהיה לעולם מעורב עם ביורוקרטיה רבה וכן דקדקנות בכל פרט קטן. מצבכם הפיננסי מוכר

הרי לבנקים וגלוי ולא ניתן להסתירו כאשר מבקשים הלוואות, לכן רק יעוץ חכם עם ליווי של אנשי

מקצוע הטובים ביותר בנושא ילווה אתכם בבטחה לעבר הגשמת המטרות שתכננתם.

ההמלצה שלנו היא לא לקחת הלוואה גדולה לעולם ללא יעוץ, וייעוץ מבנק לא ממש נחשב שהרי הם רוצים להרוויח. במשכנתא לדוגמא מאוד רצוי לקחת יועץ חיצוני שיכול לחסוך לכם עשרות עלפים.