shekelbig

מופעי סטנדאפ | צביקה הדר הופעות | הופעות – צביקה הדר

  עמותת שק"ל – עידן עמדי וצביקה הדר

יש לשמור על הבריאות .אנשים רבים בגילאים צעירים אפילו מתקרבים לקבוצות סיכון בתחום הבריאות . אחד מאלו הוא השחקן המפורסם צביקה הדר . צביקה הדר – לקה לאחרונה בדום לב – והוא כעת נרגע בבית . האם הוא יסיים את הקריירה שלו בתחום המשחק ומנטור מוזיקלי ?

עוד מעט נשמע על כך , אבל אנו לא ממש רוצים להגיע למה שהגיע צביקה הדר . אז עלינו לשמור על הבריאות .

צביקה הדר – כמובן לא רוצה לפרוש מחייו כשחקן , הוא לא מבין על מה המהומה ? האם כל פעם שקורה משו בחיים אנחנו עוצרים הכל ?

כוכב נולד – התוכנית בה השתתף צביקה הדר – רק הולכת ונהיית יותר טובה לדעתו . צביקה הדר מסביר כי הושקעו הרבה רצינות ומחשבה בתכני התוכנית – מה לעשות – כיצד יותר לעניין את הקהל בבית .

התוכנית הזו – כוכב נולד – בה צביקה הדר משתתף – התחילה כתוכנית אחרת , ובעקבות המתחרים היא שודרגה . היום התחרות גדולה יותר בין האמנים בתוכנית , יש מחנה אימונים טוב יותר וצמוד לתוכנית , יש אפילקציה חדשה , ומסך מתרומם שמשפרים את חווית הצפייה של הקהל בבית . לדברי צביקה הדר נראה שהוא פחות שש לפרוש .

יש תוכניות מתחרות לכוכב נולד של צביקה הדר – כמו אקס פקטור או דה וויס . לדברי צביקה הדר

אקס פקטור – זו אותה תוכנית כמו שלו – רק ששם השקיעו המון המון כסף . וזה נורא קשור לאמריקה שם הביג שואו גדול בשונה מהארץ , הקהל גולשים לדברי צביקה הדר – פחות יתחבר .

לדברי הדר – הוא מרגיש גאווה ישראלית בהקשר של הפורמט אותו הוא מייצר  ומוכר – לא משו זול או סתם מנופח מחול אלא משו אותנטי ישראלי .

רני רהב – איש יחסי הציבור – גם נהיה פטריוטי כמו הדר – כשהוא מדבר על שירות בצבא או שירה בעברית – כקריטריונים נכונים – להמשיך נכון בתוכנית . הדר – מסכים איתו חלקית – אכן שירה בעברית טובה יותר מאשר לעלג באנגלית .

הדר מספר כי איש רכש כמו רני רהב – היה מורכב מאד להביאו לתוכנית – 3 שנות חיזור – עד שרני רהב ניאות להצטרף , כמובן לא כדי שיהיה שם סתם כאורח כבוד – אלא שיביע דעתו גם אם היא לא נחמדה לכולם . האיש הזה מיוחד – אומר הדר .

מאזדה-3-2-627x470

ארדנים | השכרת רכב | טיול לבלגיה – השכרת רכב בבלגיה

מתכננים טיול לבלגיה? נוסעים להופעה? אולי כדאי שתשקלו השכרת רכב בבלגיה

כל מי שמתכנן לטייל בבלגיה מתכנן לטייל בארדנים . כבר מהארץ בודקים מסלול , מחפשים חברה להשכרת רכב בבלגיה  – ואז נוסעים ונהנים . אם חשבתם לטייל בארדנים – ברור שלא תסעו בתחבורה ציבורית – השכרת רכב בבלגיה זו אופציה מאד נצרכת . כי הטיול בהרים – אם תבחרו בהשכרת רכב בבלגיה ,יהיה הרבה יותר בשליטתכם , והרבה יותר נעים . הזמן שלכם – תבלו ..

אז בחרתם בחברה להשכרת רכב בבלגיה , בחרתם במסלול , אולי גם כמה מלונות – כדי שיהיה איפה להניח את הראש . יאלה עולים למטוס והופ לבלגיה .

כיוון שהייתם חכמים יותר , וכבר מישראל יצרתם קשר עם חברה להשכרת רכב בבלגיה , כבר בשדה התעופה יחכה לכם רכב איכותי אירופי של חברה להשכרת רכב בבלגיה , אם כל מה שצריך בשביל הילדים , אם זה בוסטרים אם זה כסאות תינוק ועוד ..

לכו להתארגן במלון , שימו את הרכב של השכרת רכב בבלגיה בחניה , וקחו מפה , הגיע הזמן להכין את הציר !

קודם תסעו לנמור , עיירה זו היא עיירה מיוחדת . הייוחדיות שלה שהיא על נהר המוס , והרחובות שלה הם כמדרכה הולנדית – מאד נעים להסתובב שם .

החנו את הרכב מהשכרת רכב בבלגיה בחנייה מתאימה וצאו להסתובב , ניתן שם לאכול שוקולד בלגי טעים , ולטייל במצודה הנמצאת מעל העיירה , יש רכבת שעושה טיול בין מחילות המצודה השונות בתוך האחוזה ישנו לונה פארק קטן – רק לבוא ולהנות .

לאחר מכן , עוד אל תחזרו לרכב שלקחת מחברת השכרת רכב בבלגיה , אלא , צאו להפלגה על נהר המוס – בדרך תראו נופים קסומים ומיוחדים – ינתן לשוט – לזמן קצר – עד 45 דקות , וניתן גם לזמן ארוך יותר . את אותה הפלגה ניתן גם לבצע מעיירה ששוכנת בהמשך גדות נהר המוס – העיירה דיננת . שם גם יש טיילת קסומה .
החלטתם ללכת דרך דיננת , חזרו לרכב ששכרתם בהשכרת רכב בבלגיה וסעו לעיר זו . את הדרך מנמור לדיננת לא תשכחו – דרך ציורית יפיפיה – סעו לאורך הנהר – תחשבו שאתם נמצאים בתמונה . באמצע הדרך מנמור לדיננת יש את העיירה אנבויי – בה מתחם גנים קסום ומזרקות פעילות – גם הגינה מדהימה – וגם תראו משחקי מים באמצעות מזרקות

אם תבואו אחרי הצהריים לאנבויי – עוד תוכלו לשמוע קונצרטים שונים בגן האמור .

לאחר מכן ניגש שוב לרכב שהשכרנו בהשכרת רכב בבלגיה וניסע לעיר דיננת , בעיר זו נולד ממציא הסקסופון אדולף סאקס – כל פנסי העיר הם בצורת סקסופון